Simple Petition Node (2.1.1) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Body
ro: Conținut

en: Subject
ro: Subiect

en: Name
ro: Nume

en: Save
ro: Salvare

en: Email
ro: email

en: Comment
ro: Comentariu

en: Postal code
ro: Cod poştal

en: Messages
ro: Mesaje

en: Emails
ro: E-mail-uri

en: Error message
ro: Mesaj de eroare
