Simple Petition Node (2.1.1) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Body
sl: Vsebina

en: Subject
sl: Zadeva

en: Name
sl: Ime

en: Save
sl: Shrani

en: Comment
sl: Komentar

en: Error message
sl: Sporočilo o napaki
