Simple Petition Node (2.1.0) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Body
az: Tərkib

en: Subject
az: Mövzu

en: Name
az: Ad

en: Save
az: Saxla

en: Comment
az: Şərh

en: Messages
az: Mesajlar

en: Emails
az: E-poçtlar

en: Error message
az: Xəta mesajı
