Simple Petition Node (2.1.0) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: Name
bo: མིང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Comment
bo: དཔྱད་གཏམ

en: Messages
bo: བརྡ་འཕྲིན
