Simple Petition Node (2.1.0) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Body
bs: Tijelo

en: Subject
bs: Naslov

en: Name
bs: Ime

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Comment
bs: Komentar

en: Messages
bs: Poruke
