Simple Petition Node (2.1.0) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Body
ca: Cos

en: Subject
ca: Assumpte

en: Name
ca: Nom

en: Save
ca: Desa

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Comment
ca: Comentari

en: Postal code
ca: Codi postal

en: Messages
ca: Missatges

en: Surname
ca: Cognoms

en: Emails
ca: Correus electrònics

en: Error message
ca: Missatge d'error
