Simple Petition Node (2.1.0) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: Body
de: Textkörper

en: Subject
de: Betreff

en: Save
de: Speichern

en: Email
de: E-Mail

en: Comment
de: Kommentar

en: Postal code
de: Postleitzahl

en: Messages
de: Benachrichtigungen

en: Surname
de: Nachname

en: Emails
de: E-Mails

en: Error message
de: Fehlermeldung
