Simple Petition Node (2.1.0) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Body
et: Sisu

en: Subject
et: Teema

en: Name
et: Nimi

en: Save
et: Salvesta

en: Email
et: E-kiri

en: Comment
et: Kommentaar

en: Postal code
et: Sihtnumber

en: Messages
et: Sõnumid

en: Emails
et: E-kirjad

en: Error message
et: Veateade
