Simple Petition Node (2.1.0) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Body
hi: मुख्य भाग

en: Subject
hi: विषय

en: Name
hi: नाम

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Email
hi: ईमेल

en: Comment
hi: टिप्पणी

en: Messages
hi: संदेश

en: Error message
hi: त्रुटि संदेश
