Simple Petition Node (2.1.0) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Body
hr: Sadržaj

en: Subject
hr: Naziv

en: Name
hr: Naziv

en: Save
hr: Spremi

en: Email
hr: E-pošta

en: Comment
hr: Komentar

en: Messages
hr: Poruke

en: Error message
hr: Poruka greške
