Simple Petition Node (2.1.0) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Body
is: Meginmál

en: Subject
is: Viðfangsefni

en: Name
is: Nafn

en: Save
is: Vista

en: Email
is: Netfang

en: Comment
is: Ummæli

en: Postal code
is: Póstnúmer

en: Emails
is: Netföng
