Simple Petition Node (2.1.0) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Body
lv: Saturs

en: Subject
lv: Temats

en: Name
lv: Nosaukums

en: Save
lv: Saglabāt

en: Email
lv: E-pasts

en: Comment
lv: Komentārs

en: Postal code
lv: Pasta indekss

en: Messages
lv: Ziņojumi

en: Emails
lv: E-pasti

en: Error message
lv: Kļūdas paziņojums
