Simple Petition Node (2.1.0) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Body
ml: ഘടന

en: Subject
ml: വിഷയം

en: Name
ml: പേര്

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: Email
ml: ഇമെയിൽ

en: Comment
ml: അഭിപ്രായം
