Simple Petition Node (2.1.0) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Subject
my: အကြောင်း

en: Name
my: အမည်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Comment
my: မှတ်ချက်

en: Error message
my: အမှားဖြစ်ပေါ်မှု အသိပေးချက်
