Simple Petition Node (2.1.0) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Body
ps: تنه

en: Subject
ps: موضوع

en: Name
ps: نوم

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Comment
ps: تبصره
