Simple Petition Node (2.1.0) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Body
ru: Содержимое

en: Subject
ru: Тема

en: Name
ru: Название

en: Save
ru: Сохранить

en: Comment
ru: Комментарий

en: Postal code
ru: Почтовый индекс

en: Messages
ru: Сообщения

en: Surname
ru: Фамилия

en: Emails
ru: Адреса электронной почты

en: Error message
ru: Сообщение об ошибке

en: Petition
ru: Петиция
