Simple Petition Node (2.1.0) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Body
sk: Text

en: Subject
sk: Predmet

en: Name
sk: Názov

en: Save
sk: Uložiť

en: Email
sk: E-mail

en: Comment
sk: Komentár

en: Postal code
sk: PSČ

en: Messages
sk: Správy

en: Emails
sk: E-maily

en: Error message
sk: Chybová správa
