Simple Petition Node (2.1.0) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Body
tr: Gövde

en: Subject
tr: Konu

en: Name
tr: İsim

en: Save
tr: Kaydet

en: Email
tr: E-posta

en: Comment
tr: Yorum

en: Postal code
tr: Posta kodu

en: Messages
tr: İletiler

en: Emails
tr: E-postalar

en: Error message
tr: Hata mesajı
