Simple Petition Node (8.x-1.0) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Subject
gu: વિષય

en: Name
gu: નામ

en: Save
gu: સાચવો

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Messages
gu: સંદેશાઓ

en: Emails
gu: ઇમેઇલો

en: Error message
gu: ભૂલ સંદેશ
