Simple Petition Node (8.x-1.0) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Body
jv: Isi

en: Subject
jv: Subyek

en: Name
jv: Jeneng

en: Save
jv: Simpen

en: Comment
jv: Komèntar

en: Error message
jv: Pesen kesalahan
