Simple Petition Node (8.x-1.0) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Body
pa: ਮੁੱਖ ਭਾਗ

en: Subject
pa: ਵਿਸ਼ਾ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: Comment
pa: ਟਿੱਪਣੀ
