Simple Petition Node (8.x-1.0) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Body
fa: بدنه

en: Subject
fa: موضوع

en: Name
fa: نام

en: Save
fa: ذخیره

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Comment
fa: نظر

en: Messages
fa: پیغام‌ها

en: Error message
fa: پیغام خطا
