Simple Petition Node (8.x-1.0) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Body
sr: Главни текст

en: Subject
sr: Предмет

en: Name
sr: Име

en: Save
sr: Сачувај

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Comment
sr: Коментар

en: Error message
sr: Порука о грешци
