Simple Petition Node (8.x-1.0) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Body
be: Тэкст

en: Subject
be: Тэма

en: Name
be: Імя

en: Save
be: Захаваць

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Comment
be: Каментар

en: Error message
be: Паведамленне пра памылку
