Simple Petition Node (8.x-1.0) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Body
bg: Съдържание

en: Subject
bg: Тема

en: Name
bg: Име

en: Save
bg: Запази

en: Email
bg: Е-поща

en: Comment
bg: Коментар

en: Messages
bg: Съобщения

en: Error message
bg: Съобщение за грешка
