Simple Petition Node (8.x-1.0) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Body
da: Brødtekst

en: Subject
da: Emne

en: Name
da: Navn

en: Save
da: Gem

en: Email
da: E-mail

en: Comment
da: Kommentar

en: Postal code
da: Postnummer

en: Messages
da: Beskeder

en: Surname
da: Efternavn

en: Emails
da: E-mails

en: Error message
da: Fejlmeddelelse

en: Petition
da: Underskriftsindsamling
