Simple Petition Node (8.x-1.0) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Body
eu: Gorputza

en: Subject
eu: Gaia

en: Name
eu: Izena

en: Save
eu: Gorde

en: Email
eu: Eposta

en: Comment
eu: Iruzkina

en: Messages
eu: Mezuak

en: Error message
eu: Errore mezua
