Simple Petition Node (8.x-1.0) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Body
id: Isi

en: Subject
id: Judul

en: Name
id: Nama

en: Save
id: Simpan

en: Comment
id: Komentar

en: Postal code
id: Kode pos

en: Messages
id: Pesan-pesan

en: Emails
id: Surel

en: Error message
id: Pesan kesalahan
