Simple Petition Node (8.x-1.0) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Body
oc: Còs

en: Subject
oc: Objècte

en: Name
oc: Nom

en: Save
oc: Enregistrar

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Comment
oc: Comentari

en: Postal code
oc: Còde postal

en: Messages
oc: Messatges

en: Error message
oc: Messatge d'error

en: Petition
oc: Peticion
