Simple Petition Node (8.x-1.0) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Body
sq: Trupi

en: Subject
sq: Subjekti

en: Name
sq: Emri

en: Save
sq: Ruaj

en: Comment
sq: Komenti
