Simple Petition Node (8.x-1.0) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Save
th: บันทึก

en: Email
th: อีเมล

en: Postal code
th: รหัสไปรษณีย์

en: Messages
th: ข้อความ

en: Emails
th: อีเมล

en: Error message
th: ข้อความผิดพลาด
