Simple Petition Node (8.x-1.0) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Body
vi: Nội dung

en: Subject
vi: Tiêu đề

en: Name
vi: Tên

en: Save
vi: Lưu

en: Email
vi: Thư điện tử

en: Comment
vi: Bài bình luận

en: Postal code
vi: Mã bưu điện

en: Messages
vi: Thông báo

en: Surname
vi: Họ

en: Error message
vi: Thông báo lỗi
