Sports League (2.0.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (26 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Value
hy: Արժեք

en: Type
hy: Տեսակ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Action
hy: Գործողություն

en: Categories
hy: Կատեգորիաներ

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Number
hy: Թիվ

en: Country
hy: Երկիր

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Image
hy: Նկար

en: Name
hy: Անուն

en: edit
hy: խմբագրել

en: Label
hy: Պիտակ

en: Time
hy: Ժամանակ

en: Page
hy: Էջ

en: Logo
hy: Լոգո

en: To
hy: Ում

en: From
hy: Ում կողմից

en: Count
hy: քանակ

en: Height
hy: Բարձրություն

en: Details
hy: Մանրամասներ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ
