Sports League (2.0.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (24 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Status
mn: Төлөв

en: Value
mn: Утга

en: Type
mn: Төрөл

en: Description
mn: Тайлбар

en: Action
mn: Үйлдэл

en: Categories
mn: Ангиллууд

en: view
mn: харах

en: Date
mn: Огноо

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Number
mn: Дугаар

en: Country
mn: Улс

en: Weight
mn: Жин

en: Image
mn: Зураг

en: Name
mn: Нэр

en: edit
mn: засварлах

en: Time
mn: Цаг

en: All
mn: Бүгд

en: Page
mn: Хуудас

en: Logo
mn: Лого

en: Height
mn: Өндөр

en: Details
mn: Дэлгэрэнгүй
