Sports League (2.0.0-alpha1) - en to af translation catalogue (27 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Title
af: Titel

en: Body
af: Teks

en: Value
af: Waarde

en: Type
af: Tipe

en: Description
af: Beskrywing

en: Action
af: Aksie

en: On
af: Op

en: Categories
af: Kategorieë

en: view
af: bekyk

en: Date
af: Datum

en: Reset
af: Herstel

en: Number
af: Getal

en: Country
af: Land

en: Weight
af: Gewig

en: Image
af: Beeld

en: Name
af: Naam

en: edit
af: redigeer

en: Time
af: Tyd

en: All
af: Alle

en: Page
af: Bladsy

en: To
af: Aan

en: From
af: Van

en: Apply
af: Pas toe

en: Mini
af: Klein

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
