Sports League (2.0.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (43 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Title
ar: العنوان

en: Body
ar: المتن

en: Status
ar: الحالة

en: Value
ar: القيمة

en: Type
ar: النوع

en: Description
ar: الوصف

en: Action
ar: إجراء

en: On
ar: في

en: Categories
ar: التصنيفات

en: view
ar: عرض

en: Date
ar: التاريخ

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Number
ar: رقم

en: Country
ar: الدولة

en: Weight
ar: الوزن

en: Image
ar: الصورة

en: Name
ar: الاسم

en: edit
ar: تحرير

en: Label
ar: التسمية

en: Time
ar: الوقت

en: Total
ar: المجموع

en: ID
ar: المعرف ID

en: All
ar: الكل

en: Page
ar: الصفحة

en: Logo
ar: الشعار

en: Off
ar: إيقاف

en: To
ar: إلى

en: From
ar: من

en: Count
ar: العدد

en: Height
ar: الارتفاع

en: Details
ar: التفاصيل

en: Desc
ar: تنازلي

en: Goal
ar: هدف

en: Position
ar: الوضع

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Full
ar: كامل

en: Apply
ar: تطبيق

en: Offset
ar: الإزاحة

en: About
ar: حول

en: - All -
ar: - الكل -

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
