Sports League (2.0.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (25 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Title
ast: Títulu

en: Body
ast: Cuerpu

en: Status
ast: Estáu

en: Value
ast: Valor

en: Type
ast: Triba

en: Description
ast: Descripción

en: Categories
ast: Categoríes

en: view
ast: vista

en: Date
ast: Data

en: Reset
ast: Reafitar

en: Number
ast: Númberu

en: Weight
ast: Pesu

en: Image
ast: Imaxe

en: Name
ast: Nome

en: edit
ast: editar

en: Label
ast: Etiqueta

en: Time
ast: Hora

en: All
ast: Too

en: Page
ast: Páxina

en: To
ast: Pa

en: From
ast: De

en: Count
ast: Cuenta

en: Height
ast: Altu

en: Details
ast: Detalles
