Sports League (2.0.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (38 entries)

en: Home
cy: Hafan

en: Title
cy: Pennawd

en: Body
cy: Corff

en: Status
cy: Statws

en: Value
cy: Gwerth

en: Type
cy: Math

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: On
cy: Ymlaen

en: Categories
cy: Categorïau

en: view
cy: gweld

en: Date
cy: Dyddiad

en: Reset
cy: Ailosod

en: Number
cy: Rhif

en: Country
cy: Gwlad

en: Weight
cy: Pwysau

en: Image
cy: Delwedd

en: Name
cy: Enw

en: edit
cy: golygu

en: Time
cy: Amser

en: Total
cy: Cyfanswm

en: All
cy: I gyd

en: Page
cy: Tudalen

en: Off
cy: I ffwrdd

en: To
cy: I

en: From
cy: Gan

en: Count
cy: Cyfrifiad

en: Height
cy: Uchder

en: Details
cy: Manylion

en: Position
cy: Lleoliad

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Full name
cy: Enw llawn

en: Apply
cy: Ceisio

en: Offset
cy: Ongli

en: Edit link
cy: Golygu dolen

en: Mini
cy: Bychan

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen

en: ‹‹
cy: <<

en: ››
cy: >>
