Sports League (2.0.0-alpha1) - en to el translation catalogue (50 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Title
el: Τίτλος

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Status
el: Κατάσταση

en: Value
el: Αξία

en: Type
el: Τύπος

en: Description
el: Περιγραφή

en: Action
el: Ενέργεια

en: On
el: Ανοικτό

en: Categories
el: Κατηγορίες

en: view
el: προβολή

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Number
el: Αριθμός

en: Country
el: Χώρα

en: Weight
el: Βάρος

en: Image
el: Εικόνα

en: Name
el: Όνομα

en: edit
el: επεξεργασία

en: Label
el: Ετικέτα

en: Time
el: Ώρα

en: Total
el: Συνολικό κόστος

en: Titles
el: Τίτλοι

en: All
el: Όλες

en: Page
el: Σελίδα

en: Logo
el: Λογότυπο

en: Off
el: Κλειστό

en: To
el: Προς

en: From
el: Από

en: Count
el: Αρίθμηση

en: Height
el: Ύψος

en: Sale
el: Πώληση

en: Details
el: Λεπτομέρειες

en: Desc
el: Φθί

en: Position
el: Θέση

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Full
el: Πλήρες

en: Full name
el: Πλήρες όνομα

en: Match
el: Ταιριάζει

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: About
el: Περί

en: Matches
el: Ταιριάζουν

en: Edit link
el: Σύνδεσμος επεξεργασίας

en: Mini
el: Μικρό

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Administrative title
el: Διαχειριστικός τίτλος

en: Highlight
el: Επισήμανση

en: Asc
el: Αύξ
