Sports League (2.0.0-alpha1) - en to is translation catalogue (40 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Title
is: Titill

en: Body
is: Meginmál

en: Status
is: Staða

en: Value
is: Gildi

en: Type
is: Gerð

en: Description
is: Lýsing

en: Action
is: Aðgerð

en: On
is: Virkjað

en: Categories
is: Flokkar

en: view
is: skoða

en: Date
is: Dagsetning

en: Reset
is: Endursetja

en: Number
is: Númer

en: Country
is: Land

en: Weight
is: Vægi

en: Image
is: Mynd

en: Name
is: Nafn

en: edit
is: breyta

en: Label
is: Merking

en: Time
is: Tími

en: Total
is: Samtals

en: ID
is: Kenni

en: Titles
is: Titlar

en: All
is: Allt

en: Page
is: Síða

en: Logo
is: Táknmynd

en: Off
is: Af

en: To
is: Til

en: From
is: Frá

en: Height
is: Hæð

en: Details
is: Nánar

en: Position
is: Staðsetning

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Full name
is: Fullt nafn

en: Apply
is: Virkja

en: About
is: Um

en: Edit link
is: Breyta tengli

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
