Sports League (2.0.0-alpha1) - en to ml translation catalogue (22 entries)

en: Home
ml: പൂമുഖം

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Body
ml: ഘടന

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Value
ml: മൂല്യം

en: Type
ml: തരം

en: Description
ml: വിവരണം

en: Action
ml: പ്രവര്‍ത്തി

en: Categories
ml: വിഭാഗങ്ങൾ

en: view
ml: കാണുക

en: Date
ml: തിയ്യതി

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Number
ml: അക്കം

en: Country
ml: രാജ്യം

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Image
ml: ചിത്രം

en: Name
ml: പേര്

en: edit
ml: തിരുത്തുക

en: Label
ml: അടയാളം

en: Time
ml: സമയം

en: Logo
ml: ലോഗോ

en: Details
ml: വിശദാംശങ്ങൾ
