Sports League (2.0.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (28 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: Status
sl: Stanje

en: Value
sl: Vrednost

en: Type
sl: Tip

en: Description
sl: Opis

en: Action
sl: Akcija

en: Categories
sl: Kategorije

en: view
sl: pogled

en: Date
sl: Datum

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Number
sl: Številka

en: Weight
sl: Teža

en: Image
sl: Slika

en: Name
sl: Ime

en: edit
sl: uredi

en: Label
sl: Oznaka

en: Time
sl: Čas

en: All
sl: Vsi

en: Page
sl: Stran

en: To
sl: Za

en: From
sl: Od

en: Count
sl: Število

en: Height
sl: Višina

en: Details
sl: Podrobnosti

en: Position
sl: Položaj

en: About
sl: O modulu
