Sports League (2.0.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (83 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Title
uk: Заголовок

en: Body
uk: Вміст

en: Status
uk: Стан

en: Value
uk: Значення

en: Type
uk: Тип

en: Description
uk: Опис

en: Action
uk: Дія

en: On
uk: Увімкнено

en: Categories
uk: Категорії

en: view
uk: переглянути

en: Date
uk: Дата

en: Reset
uk: Скинути

en: Number
uk: Число

en: Country
uk: Країна

en: Weight
uk: Вага

en: Image
uk: Зображення

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: edit
uk: редагувати

en: Label
uk: Мітка

en: Time
uk: Час

en: Main
uk: Головна

en: Players
uk: Програвачі

en: Player
uk: Програвач

en: Total
uk: Всього

en: Titles
uk: Заголовки

en: All
uk: Все

en: Points
uk: Пунктів

en: Page
uk: Сторінка

en: Logo
uk: Логотип

en: Off
uk: Вимкнено

en: To
uk: До

en: From
uk: Від

en: Count
uk: Лічильник

en: Height
uk: Висота

en: Sale
uk: Продаж

en: Details
uk: Подробиці

en: Todos
uk: Завдання

en: Desc
uk: Спад

en: Goal
uk: Мета

en: Position
uk: Позиція

en: Stats
uk: Статистика

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Full
uk: Повністю

en: Full name
uk: Повна назва

en: Team
uk: Команда

en: Teams
uk: Команди

en: Match
uk: Збігається

en: Minutes
uk: Хвилини

en: Apply
uk: Застосувати

en: Competition
uk: Виконання

en: Offset
uk: Зміщення

en: Person
uk: Особа

en: About
uk: Про модуль

en: Sports
uk: Спорт

en: Matches
uk: Відповідності

en: Away
uk: Відійшов

en: Substitution
uk: Підстановка

en: Secondary
uk: Вторинне

en: Edit link
uk: Посилання на редагування

en: Mini
uk: Міні

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: « First
uk: « Перша

en: Last »
uk: Остання »

en: Administrative title
uk: Адміністративний заголовок

en: Attendance
uk: Участь

en: Highlight
uk: Підсвітити

en: In
uk: Вхід

en: Out
uk: З

en: Archived
uk: Архівовано

en: Home team
uk: Домашня команда

en: Away team
uk: Гостьова команда

en: Persons
uk: Особи

en: Wins
uk: Перемог

en: Date of birth
uk: Дата народження

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне

en: Captain
uk: Капітан

en: Played
uk: Відтворено

en: Club
uk: Клубний

en: Lost
uk: Втрачено

en: Node operations bulk form
uk: Пакетна форма операцій з матеріалом
