Sports League (3.0.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (44 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: Status
bg: Статус

en: Value
bg: Стойност

en: Type
bg: Тип

en: Author
bg: Автор

en: Description
bg: Описание

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Action
bg: Действие

en: On
bg: Включи

en: Categories
bg: Категории

en: view
bg: преглед

en: Edit
bg: Редактирай

en: Date
bg: Дата

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Number
bg: Число

en: Weight
bg: Тегло

en: Image
bg: Снимка

en: Name
bg: Име

en: edit
bg: редактирай

en: Label
bg: Заглавие

en: Time
bg: Време

en: View
bg: Прегледай

en: Updated
bg: Обновено

en: Total
bg: Общо

en: Titles
bg: Заглавия

en: Created
bg: Създадено

en: Node
bg: Материал

en: All
bg: Всички

en: Points
bg: Точки

en: Page
bg: Страница

en: Logo
bg: Лого

en: Off
bg: Изключи

en: To
bg: До

en: From
bg: От

en: Count
bg: Брой

en: Sale
bg: Продажба

en: Details
bg: Детайли

en: Authored on
bg: Написано на

en: Match
bg: Съвпадение

en: Minutes
bg: Минути

en: Apply
bg: Търси
