Sports League (3.0.0-alpha1) - en to br translation catalogue (11 entries)

en: Home
br: Degemer

en: Title
br: Titl

en: Body
br: Korf

en: Status
br: Statud

en: Edit
br: Kemmañ

en: View
br: Gwel

en: Node
br: Skoulm

en: Page
br: Pajenn

en: Minute
br: munutenn

en: About
br: Diwar-benn

en: Sports
br: Sportoù
