Sports League (3.0.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (66 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: Status
ca: Estat

en: Value
ca: Valor

en: Type
ca: Tipus

en: Author
ca: Autor

en: Description
ca: Descripció

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Action
ca: Acció

en: On
ca: Actiu

en: view
ca: mostra

en: Edit
ca: Edita

en: Date
ca: Data

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Number
ca: Número

en: Weight
ca: Pes

en: Image
ca: Imatge

en: Name
ca: Nom

en: edit
ca: edita

en: Label
ca: Etiqueta

en: Time
ca: Hora

en: Main
ca: Principal

en: View
ca: Mostra

en: Players
ca: Reproductors

en: Player
ca: Reproductor

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Titles
ca: Títols

en: Created
ca: Creat

en: All
ca: Tot

en: Page
ca: Pàgina

en: Logo
ca: Logotip

en: Off
ca: Inactiu

en: To
ca: Per

en: From
ca: De

en: Count
ca: Quantitat

en: Height
ca: Alçada

en: Details
ca: Detalls

en: Goal
ca: Objectiu

en: Position
ca: Posició

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Full
ca: Complet

en: Full name
ca: Nom complet

en: Authored on
ca: Elaborat el

en: Minute
ca: Minut

en: Team
ca: Equip

en: Teams
ca: Equips

en: Changed
ca: Canviat

en: Minutes
ca: Minuts

en: Apply
ca: Aplica

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Person
ca: Persona

en: About
ca: Detalls

en: Secondary
ca: Secundari

en: Edit link
ca: Enllaç d'edició

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Administrative title
ca: Títol d'administració

en: Archived
ca: Arxivat

en: <em>Edit @type</em> @title
ca: <em>Edita @type</em> @title

en: Date of birth
ca: Data de naixement

en: Master
ca: Mestre

en: Node operations bulk form
ca: Formulari d'operacions massives de node
