Sports League (3.0.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (62 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Title
cs: Nadpis

en: Body
cs: Text

en: Status
cs: Stav

en: Value
cs: Hodnota

en: Type
cs: Typ

en: Author
cs: Autor

en: Description
cs: Popis

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Action
cs: Akce

en: On
cs: Zapnuto

en: Categories
cs: Kategorie

en: view
cs: zobrazit

en: Edit
cs: Upravit

en: Date
cs: Datum

en: Number
cs: Číslo

en: Weight
cs: Váha

en: Image
cs: Obrázek

en: Name
cs: Jméno

en: edit
cs: upravit

en: Label
cs: Popisek

en: Time
cs: Čas

en: View
cs: Zobrazit

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: Total
cs: Celkem

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Node
cs: Uzly

en: All
cs: Vše

en: Points
cs: Body

en: Page
cs: Stránka

en: Off
cs: Vypnuto

en: To
cs: Komu

en: From
cs: Od

en: Count
cs: Počet

en: Height
cs: Výška

en: Details
cs: Detaily

en: Desc
cs: Sestupně

en: Position
cs: Pozice

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Full
cs: Celé

en: Full name
cs: Celé jméno

en: Authored on
cs: Vytvořeno dne

en: Minute
cs: Minuta

en: Match
cs: Odpovídá

en: Changed
cs: Změněno

en: Minutes
cs: Minuty

en: Apply
cs: Použít

en: Offset
cs: Posun

en: About
cs: Popis

en: Matches
cs: Shody

en: Secondary
cs: Sekundární

en: Edit link
cs: Odkaz "upravit"

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: « First
cs: « První

en: Last »
cs: Poslední »

en: Administrative title
cs: Administrativní název

en: Archived
cs: Archivováno

en: <em>Edit @type</em> @title
cs: <em>Upravit @type</em> @title

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené
