Sports League (3.0.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (63 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: Status
gl: Estado

en: Value
gl: Valor

en: Type
gl: Tipo

en: Author
gl: Autor/a

en: Description
gl: Descrición

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Action
gl: Acción

en: On
gl: Activo

en: Categories
gl: Categorías

en: view
gl: vista

en: Edit
gl: Editar

en: Date
gl: Data

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Number
gl: Número

en: Weight
gl: Peso

en: Image
gl: Imaxe

en: Name
gl: Nome

en: edit
gl: editar

en: Label
gl: Etiqueta

en: Time
gl: Hora

en: View
gl: Ver

en: Players
gl: Reproductores

en: Player
gl: Reproductor

en: Updated
gl: Actualizado

en: Titles
gl: Títulos

en: Created
gl: Creado

en: Node
gl: Nodo

en: All
gl: Todo

en: Points
gl: Puntos

en: Page
gl: Páxina

en: Logo
gl: Logotipo

en: Off
gl: Desactivado

en: To
gl: Para

en: From
gl: De

en: Count
gl: Contar

en: Height
gl: Alto

en: Details
gl: Detalles

en: Position
gl: Posición

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Full
gl: Completo

en: Full name
gl: Nome completo

en: Authored on
gl: Creado en

en: Minute
gl: Minuto

en: Match
gl: Coincide

en: Changed
gl: Cambiado

en: Apply
gl: Aplicar

en: Offset
gl: Desprazamento

en: About
gl: Información

en: Matches
gl: Coincidencias

en: Secondary
gl: Secundario

en: Edit link
gl: Editar ligazón

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »

en: Administrative title
gl: Título administrativo

en: Attendance
gl: Estado

en: Archived
gl: Arquivado

en: <em>Edit @type</em> @title
gl: <em>Editar @type</em> @title
