Sports League (3.0.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (59 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Status
lt: Būsena

en: Value
lt: Reikšmė

en: Type
lt: Tipas

en: Author
lt: Autorius

en: Description
lt: Aprašymas

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Action
lt: Veiksmas

en: On
lt: Įjungta

en: Categories
lt: Kategorijos

en: view
lt: peržiūrėti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Date
lt: Data

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Number
lt: Skaičius

en: Weight
lt: Svoris

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Name
lt: Pavadinimas

en: edit
lt: redaguoti

en: Label
lt: Etiketė

en: Time
lt: Laikas

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Total
lt: Iš viso

en: Titles
lt: Pavadinimai

en: Created
lt: Sukurta

en: Node
lt: Mazgas

en: All
lt: Visi

en: Points
lt: Taškai

en: Page
lt: Puslapis

en: Logo
lt: Logotipas

en: Off
lt: Išjungta

en: To
lt: Iki

en: From
lt: Nuo

en: Count
lt: Skaičius

en: Height
lt: Aukštis

en: Sale
lt: Pardavimas

en: Details
lt: Išsamiai

en: Goal
lt: Tikslas

en: Position
lt: Pozicija

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Full
lt: Pilnas

en: Full name
lt: Pilnas vardas

en: Authored on
lt: Sukūrimo data

en: Minute
lt: Minutė

en: Match
lt: Sutampa

en: Changed
lt: Pakeista

en: Minutes
lt: Minutės

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: About
lt: Apie

en: Edit link
lt: Redagavimo nuoroda

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Last »
lt: Paskutinis »

en: Archived
lt: Suarchyvuota

en: <em>Edit @type</em> @title
lt: <em>Redaguoti @type</em> @title
