Sports League (3.0.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (56 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: Status
lv: Statuss

en: Value
lv: Vērtība

en: Type
lv: Veids

en: Author
lv: Autors

en: Description
lv: Apraksts

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Action
lv: Darbība

en: On
lv: Aktīvs

en: Categories
lv: Kategorijas

en: view
lv: skatīt

en: Edit
lv: Labot

en: Date
lv: Datums

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Number
lv: Skaitlis

en: Weight
lv: Svars

en: Image
lv: Attēls

en: Name
lv: Nosaukums

en: edit
lv: labot

en: Label
lv: Etiķete

en: Time
lv: Laiks

en: View
lv: Skatīt

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Total
lv: Kopā

en: Created
lv: Izveidots

en: Node
lv: Mezgls

en: All
lv: Visi

en: Page
lv: Lapa

en: Off
lv: Izslēgts

en: To
lv: Kam

en: From
lv: No

en: Count
lv: Skaits

en: Height
lv: Augstums

en: Details
lv: Sīkāka informācija

en: Desc
lv: Dilst.

en: Goal
lv: Mērķis

en: Position
lv: Pozīcija

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Full
lv: Pilns

en: Full name
lv: Pilns vārds

en: Authored on
lv: Sagatavots

en: Minute
lv: Minūte

en: Match
lv: Atbilst

en: Changed
lv: Labots

en: Minutes
lv: Minūtes

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Offset
lv: Atkāpe

en: About
lv: Par

en: Matches
lv: Rezultāti

en: Edit link
lv: Rediģēt saiti

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: <em>Edit @type</em> @title
lv: <em>Labot @type</em> @title
